Podróże z golfem

 W cyklu „Podróże z golfem” przedstawimy fascynatkom golfa najbardziej urokliwe miejsca świata, w którym rozwijać można i doskonalić swoje golfowe umiejętności. Bez rezygnowania z uroków wakacyjnych wojaży.... A wręcz przeciwnie.


Czytaj więcej: Podróże z golfem

Golf w słonecznej Tunezji

 Zapraszamy w podróż do Tunezji – kraju, gdzie surowa pustynia łączy się z egzotyczną oazą, a nowoczesne kurorty z wielowiekową tradycją, do kraju pięknych plaż, gorącego morza i …golfa

Czytaj więcej: Golf w słonecznej Tunezji

Maroko - morze, słońce i golf

 Maroko można nazwać krajem przeciwieństw. Są tu rozległe pustynne obszary Sahary i przepiękne wybrzeże morskie, góry z terenami narciarskimi dochodzące do 4000 metrów i niebezpieczne głębokie rozpadliny wydrążone przez deszcz. Są milionowe miasta i małe, zapadłe wioski z garstką mieszkańców, bajońsko bogaci i  bardzo biedni mieszkańcy, najnowocześniejsze budowle oraz ruiny starożytnych miast.

Czytaj więcej: Maroko - morze, słońce i golf

Golf w cieniu piramid

 Egipt to kraj ogromnej różnorodności i zadziwiających kontrastów. Oprócz wspaniałych walorów kulturowo - historycznych kraj ten słynie z przepięknych krajobrazów. Zielona Delta Nilu, bezkresne piaski pustyni, piaszczyste wybrzeża dwóch mórz: Śródziemnomorskiego i Czerwonego - to wszystko można znaleźć w Egipcie – raju dla turystów. Egipt to także raj dla golfistów i golfistek, którzy znajdą tam profesjonalne pola i doskonale wyposażone kluby.

Czytaj więcej: Golf w cieniu piramid

Meksyk

 Osobom, które nie miały jeszcze okazji zawitać do Meksyku, kraj ten kojarzy się przede wszystkim z szerokimi sombrerami, kolorowymi ponchami, kaktusami, azteckimi piramidami i mocną tequilą. Niewielu wie, iż Meksyk to także miejsce najczęściej po Hawajach odwiedzane przez turystów golfowych z USA, a od kilku lat również chętnie wybierane przez graczy z Europy.

Czytaj więcej: Meksyk

Tajlandia

 Tajlandia często nazywana jest krainą uśmiechu. Mieszkańcy tego kraju zawsze znajdują powód do radości i zabawy. Jest to kraj bardzo gościnny, różnorodny, a także stosunkowo niedrogi. Z łatwością spełni indywidualne wymagania przyjezdnych, dostarczając im wspaniałych, niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej: Tajlandia

Turnieje
<< Czerwiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930