Partnerzy

Przez lata wiele firm nam zaufało. Dzięki współpracy wypracowaliśmy najwyższe standardy. Chcemy podzielić się z Państwem informacjami dotyczącymi różnych firm, którym warto zaufać. Są to przedsiębiorstwa z branż takich jak: firmy oferujące opiekę pielęgniarską, biura rachunkowe i księgowe, producenci butów i odzieży. Warto zapoznać się z ich ofertą i skorzystać z ich usług.

Kosmetyki Mustela, Mustela dla dzieci, mustela dla noworodków

Drogeria internetowa e-farm.net.pl oferuje kosmetyki Mustela do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów dla niemowląt i dzieci oraz specjalną linię kosmetyków Mustela 9 miesięcy przeznaczoną dla kobiet w ciąży i mam.

Mustela dla dzieci to specjalnie opracowana linia przebadanych dermatologicznie dermokosmetyków, która skutecznie chroni, nawilża i pielęgnuje delikatną skórę dziecka, pozostawiając ją jedwabiście gładką i miękką. Kosmetyki Mustela dla dzieci są całkowicie bezpieczna, można je stosować już od pierwszego dnia życia dziecka.

W celu zapewnienia najwyższej ochrony skóry dziecka zaleca się korzystanie z pełnej linii kosmetyków.

Czytaj więcej: Kosmetyki Mustela, Mustela dla dzieci, mustela dla noworodków

Sadzonki truskawek

SADZONKI TRUSKAWEK

Gospodarstwo Ogrodniczege ze Skierniewic prowadzone przez mgr Aleksandera Nowosielskiego i mgr Zygmunta Nowosielskiego oferuje kwalifikowane sadzonki truskawek wielu znanych odmian.
Wśród nich m.in.:
- sadzonki truskawek Honeoye - odmiana deserowa pochodząca z Ameryki. Owoce bardzo wcześnie dojrzewają, chcrakteryzują się wysoką plennością . Owoce są duże i średne, średnio jędrne. Owoce truskawek Honeoye są mało podatne na pleśń.

- sadzonki truskawek Elsanta - wybitnie deserowa odmiana, średnio wczesna pochodząca z Holandii. Charakteryzuje się dość dobrą plennością. Owoce truskawek Elsanta są duże, jasnoczerwone, jędrne i trwałe, dobrze znoszą transport.

- sadzonki truskawek Kent - pochodzenie kanadyjskie, odmiana wczesna, deserowa. Charakteryzuje się dużą plennością i długim okresie owocowania. Owoce truskawek Kent są duże i średnie, jędrne, intensywnie czerwone, słodkie. Dobrze znoszą transport.

- sadzonki truskawek Senga Sengana - średnio późna odmiana pochodząca z Niemiec. Charakteryzuje się dość dużą plennością. Jest to podstawowa odmiana dla przetwórstwa. Owoce truskawek Senga Sengana są średnie, bardzo smaczne, ciemnoczerwone, mało jędrne. Wytrzymałe na mróz i susze.

Kubki do sublimacji, papier do sublimacji - Ewex Sp. z o.o.

Firma Ewex Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości białe ceramiczne kubki do sublimacji w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy również papier do sublimacji / termotransferu w rolkach o gramaturze 100g/m2

Czytaj więcej: Kubki do sublimacji, papier do sublimacji - Ewex Sp. z o.o.

Profesjonalna opieka pielęgniarska w Łodzi - DJ Medica

Pielęgniarka jest bardzo ważną osobą w opiece nad chorym. To ona czuwa nad pacjentem i wykonuje drobne zabiegi jak np. zastrzyki lub cewnikowanie. Dlatego też łódzkie pielęgniarki pracujące w firmie D&J Medica są wykwalifikowanymi osobami. Nasze pielęgniarki pomogą w opiece nad osobami starszymi, wykonają zastrzyki i będą świadczyć usługi pielęgniarskie na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej: Profesjonalna opieka pielęgniarska w Łodzi - DJ Medica

Turnieje
<< Maj 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031