Kolekcja ubrań Official Solheim Cup już w sprzedaży

ImageLadies European Tour wspólnie z Oficjalnym Dostawcą Odzieży Abacus poinformował, że kolekcja ubrań European Solheim Cup Team 2009 jest już w sprzedaży.

Kolekcja zawiera siedem różnych strojów, jeden na każdy dzień golfowego tygodnia. Wszystkie stroje były noszone przez europejską drużynę, podczas próby zdobycia pucharu, od 21-go do 23-go sierpnia 2009.

Równie dobrze jak ubieranie kobiecej European Solheim Cup Team, Abacus także ubrał The PING Junior Solheim Cup Team w pobliskim Aurora Country Club.

„Jesteśmy zachwyceni mając Abacus jako Oficjalnego Dostawcę Odzieży dla drużyn w 2009 roku na European Solheim Cup i PING Junior Solheim Cup, kolejny raz następujący po pomyślnie zakończonym partnerstwie w 2007 roku” – powiedział Mark Casey, kierownik do spraw The Solheim Cup dla the Ladies European Tour.

„To naturalne, że fani chcą naśladować golfistki, dzięki temu mogą kibicować ulubionym graczom, nosząc te same marki ubrań”

Kolekcja jest atrakcyjna, modna i stwarza charakterystyczne poczucie w drużynie. Ponadto, warunki na the Solheim Cup 2007 w Halmstad w Szwecji nie pozostawiają wątpliwości, że ubrania muszą się sprawdzić we wszystkich możliwych warunkach, co jest powodem tego, iż zdobywca nagrody Pitch Rainwear ponownie będzie włączony do tegorocznej kolekcji.

O the Solheim Cup

The Solheim Cup jest nazwany na cześć Karsten Solheim i jego rodziny, producentów sprzętu golfowego PING. The Solheim Cup jest najbardziej prestiżowym międzynarodowym drużynowym wydarzeniem w zawodowym golfie kobiecym. To dwuletni konkurs transatlantyckich drużyn prezentujący najlepsze amerykańskie zawodniczki z the LPGA i najlepsze europejskie zawodniczki z LET. Drużyna ze Stanów Zjednoczonych prowadzi zawody,7-3, i nigdy nie przegrała na ojczystej ziemi. The Solheim Cup 2009 będzie rozgrywany na Rich Harvest Farms w Sugar Grove w Illinois, 21-23 sierpnia. W dodatku od założycielskiego sponsora PING, globalni partnerzy the Solheim Cup obejmują AIB Group i Rolex. Więcej informacji na www.SolheimCup.com


tłum. Alicja Gamracy

źródło: ladieseuropeantour.com

Turnieje
<< Kwiecień 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930