Stylowo w golfa!

Image
Ostatnimi czasy coraz więcej kobiet zaczyna grać w golfa. W USA golfistek jest już ponad 5 milionów. Panie golfistki potrzebują ubrań przeznaczonych do gry w golfa, nie tylko modnych, lecz także funkcjonalnych. Rynek ubrań dla pań grających w golfa ma duży potencjał rozwoju. Firmy odzieżowe zwracają coraz większą uwagę na ich gusta.
Typowe ubrania golfowe są noszone przez kobiety, które niekoniecznie są golfistkami. Takie ubrania stają się coraz bardziej popularne, bo wyrażają rosnący trend zdrowego wypoczynku. Sprzedawcy definitywnie unowocześnili kolekcje, mamy do wyboru mnóstwo kolorów, materiałów, krojów - to wszystko, czego wymaga nowy styl sportowy.

Projektanci urozmaicili ofertę projektując ubrania przeznaczone na różne okazje, od ubrań sportowych do roboczych i wyjściowych. Nowe serie odzieży golfowej mają elegancką, nowoczesną i klasyczną linię. Kobiety docenią ubrania zrobione z nowych materiałów, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, posiadają specjalne systemy przeciwpotowe, systemy chłodzące, łatwo dostosowują się do kształtu ciała itp. Dotyczy to spodenek, bluzek bez kołnierzyków, bielizny Capri, krótkich spódniczek i innych. Większość ubrań z tych nowych kolekcji jest naprawdę bardzo modna i z powodzeniem może być noszona także poza polem golfowym. To bardzo praktyczne, kiedy nie mamy zbyt dużo czasu na przebieranie się.

Jeśli chcesz czuć się komfortowo na polu, powinnaś pomyśleć nad kupnem funkcjonalnych ubrań, co nie znaczy, że mają być one pozbawione stylu. Ubrania po pierwsze, nie powinny nam przeszkadzać w grze, bo co z tego jeśli mamy super modne ciuchy, skoro nie będziemy w stanie uderzyć piłeczki we właściwy sposób.

Strój golfowy musi być funkcjonalny i musi być zgodny z zasadami panującymi na polach golfowych. Wiele klubów golfowych wymaga np. żeby koszulka miała kołnierzyk, a spódniczki nie były zbyt krótkie, bo to z pewnością rozpraszałoby uwagę męskiej części graczy obecnych na polu.

Tłum. Kamil Szczęśniak
red. Jolanta Kolano 
   
   
   
   
   
   

    


 

Turnieje
<< Czerwiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930