OBUWIE

Do jednych z najbardziej popularnych marek damskiego obuwia golfowego należą: Nike Golf, FootJoy, Bite Calloway Golf, Etonic i Ecco. Marki te istnieją na rynku od lat i mają wypracowaną znakomitą opinię uchodząc za producentów butów komfortowych i wytrzymałych.

Chcąc nabyć obuwie tych producentów należy udać się do lokalnego sklepu z markowym obuwiem lub każdego innego sklepu ze specjalistycznym sprzętem sportowym. Sklepy te oferują damskie obuwie sportowe we wszelkich dostępnych rozmiarach włączając w to obuwie wąskie i szerokie.

Dobrym pomysłem jest poszukanie typu obuwia, które będzie szczególnie nam odpowiadało. Oczywiście w sprzedaży dostępne są modele w kolorze czerwonym, czarnym, brązowym i białym, ale należy zastanowić się, co jeszcze jest ważne. Na przykład, niektóre buty posiadają roczną gwarancję, podczas gdy inne już nie.

Damskie obuwie golfowe dostępne jest także w wersji z wytrzymałej skóry. Należy jednak zapytać sprzedawcy, czy jest ona dodatkowo wodoodporna, a jeśli nie - nabyć płyn impregnujący aby mieć pewność, że nasza para butów będzie wygodna również w nie do końca idealnych warunkach pogodowych.

Aby zwiększyć komfort użytkowania, większość wiodących producentów oferuje buty z nadmuchiwaną wkładką powietrzną lub innymi udogodnieniami. Są one bardzo wygodne oraz gwarantują ograniczenie wzrostu wilgotności wewnątrz obuwia. Należy również zwrócić uwagę na rodzaj kolców na podeszwie naszych butów. Niektóre posiadają usuwalne kolce podczas gdy inne łatwe do czyszczenia kolce stałe.

Bardzo łatwo można nabyć damskie obuwie golfowe poprzez Internet. Trzeba jedynie mieć na uwadze specyficzne cechy, których oczekujemy po naszym nowym obuwiu. Jeśli znajdziemy gdzieś parę, która nas interesuje zawsze możemy poszukać jej jeszcze w innych sklepach online. Będziemy zaskoczeni jak dużo pieniędzy dzięki temu zaoszczędzimy.


Tłumacz: Monika Korona
Red. Jolanta Kolano

ADIDAS 

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


ADIDAS

  


CALLAWAY

  


CALLAWAY

  


CALLAWAY

  


ECCO

 

  


ECCO

 

  


ECCO

 

  


ECCO

 

  


ECCO

  


ECCO

  


ETONIC

  


ETONIC

  


ETONIC

  


ETONIC

  


PUMA

  


PUMA

  


PUMA

  


PUMA

  


PUMA

  


PUMA

 

 


Turnieje
<< Wrzesień 2021 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930